ﺧﺪﺍﺎ ﺷﺮﺕ ﺑﺮﺍ ﺍﻧﺰﻩ ﻫﺎ ﻋﺎﻟ ﺯﻧﺪگیم :)

ﺧﺪﺍﺎ ﺷﺮﺕ ﺑﺮﺍ ﻧﻌﻤﺖ ﺘﺎﺏ :))))

همگی سلام ^_^

1- این چند روزه به طرز عجیبی کیفم کوکه :)) (مامان یه اسفند میریزی :) اول از همه، برنامه این هفتم اینه که این کتاب رو بخونم :

500 صفحه است :/ خیلی وقته این کتاب رو دارم :) باورتونم نمیشه اگه بگم پیداش کردم -_- اما از خوندنش هم خیلی وقته غافل بودم :( موهم نیست ^_^ چند شب پیش بود که زد به کلم که یه کتاب بنویسم یعنی یه ایده ناب زده کلم؛ به قول بچه های تهران در حددددددد هههههه ؛ اما قبلش باید فنون نگارش رو یاد بگیرم؛ تا اون موقع نزنن تو گوش ایدمون صلوات. بخونیم ببینیم چقدر کمکمون میکنه :) خدارو شکر با دکتر علی هم صحبت کردم گفت تو ویرایش و بالا پایین کردن کتاب کمکم میکنه، اخیرا کشف کردم دکتر سه تا کتاب نوشته :| . این از این :)

2-  پنج شنبه شب خونه داییم دعوت بودیم. رفتیم دیدیم دختر خاله گرام هم اونجا تشریف دارن :) بعد خوش و بش؛ دیدم به همراه یه عدد ابزار لهو و لعب اومده ههههه بلا کِی گیتار یاد گرفته بود من نمیدونم آما خدایی هم قشنگ میزد و هم قشنگ می خوند :) این آهنگ رضا بهرام رو میزد نگم دیگه. اگه تونستین تصور کنین هههه :)  - دریافت

3- دیروز این وویس استاد ایمانی رو گوش میدادم؛ از این وویس انگیزشی تر نیست :) طرف صحبتش دوستان کنکوریه اما من همش رو برای هدف خودم تصور میکردم. فوق العاده است. اگه این وویس رو گوش دادی انرژی گرفتی مطمئنم سختر تلاش میکنی اما اگه ناامید شدی و از گذشتت ناراحت، باید بهت بگم که هنوز زنده ای و فردا های زیادی منتظرتن. مهم نیست اوضاع چقدر سخته، تلاش کن اوضاع نسل بعد خودت رو درست کنی.

دریافت - حجم 1.5 مگابایت - میزان زمان: 11:27

4- از وقتی این جزوه رو دیدم عاشق دست خط طرف شدم ^_^ فکر و حسم میگه توانایی این مدل نوشتن رو دارم :) یه هفته است میخوام این رو تو برنامم بذارم اما خدایی وقت کم میارم. چیکار کنم یعنی.

5- اون روز این رو دیدم :) 80 سال از خلق این آثار میگذره و هر وقتی که میبینمشون حالم خوب میشه :)

6- والسلام :))))

روز و روزگارتون خوش و ایام به کام . :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها